Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Tanečný kolotoč 2022

Krátky opis
Krajská postupová súťaž moderného a módneho tanca
Fotogaléria
Názov podujatia
Tanečný kolotoč 2022

Miesto konania / kraj
Nitra / Nitra

Termín konania
28.04.2022

Popis projektu

I tento rok organizuje Krajské osvetové stredisko v Nitre postupovú súťaž pre neprofesionálnych tanečníkov.


Do krajskej súťaže postupujú víťazi regionálnych kôl, ktorí sa predstavia so svojimi tanečnými choreografiami a tým predvedú svoj jedinečný talent.


Víťazné choreografie postupujú do celoštátnej súťaže Deň tanca 2022. 

Názov prímateľa
Krajské osvetové stredisko v Nitre

Celkový rozpočet:
2 350,00 €

Výška podpory:
2 000,00 €