Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Dom umenia Arteska sezóna 2022

Krátky opis
Utorkové podcasty, stredajšie javisko, štvrtkové koncerty, piatkové kino a tvorivé víkendy a nové výstavy v Arteske. Klubovňa ako miesto na hry, kvízy, čitanie a spoločné diskusie na témy životného prostredia, ale aj intolerancie. Komunitná záhrada pre všetkých. Podujatia v Dome umenia Arteska z verejných zdrojov podporil a hlavným partnerom je Fond na podporu umenia.
Fotogaléria
Názov podujatia
Máj v Arteske

Miesto konania / kraj
Detva / Detva

Termín konania
01.05.2022 - 31.05.2022

Popis projektu

Utorkové podcasty, stredajšie javisko, štvrtkové koncerty, piatkové kino a tvorivé víkendy a nové výstavy v Arteske. Klubovňa ako miesto na hry, kvízy, čitanie a spoločné diskusie na témy životného prostredia, ale aj intolerancie. Komunitná záhrada pre všetkých.

Podujatia v Dome umenia Arteska z verejných zdrojov podporil a hlavným partnerom je Fond na podporu umenia.


Názov prímateľa
Arteska s.r.o.

Celkový rozpočet:
24 300,00 €

Výška podpory:
20 000,00 €