Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Čítajme

Krátky opis
Podpora literatúry a čitateľskej gramotnosti.
Fotogaléria
Názov podujatia
Slovenské století - Pavel Kosatík

Miesto konania / kraj
Pezinok / Pezinok

Termín konania
03.05.2022

Popis projektu

Pavel Kosatík, ktorý stojí za scenármi a knihami ako České století, 100x Václav Havel, Sám proti zlu, Věra Čáslavská - život na Olympu, Cyklus Samizdat a iné, príde na Slovensko a v rámci svojho "booktour" Slovenské století na Slovensku navštívi aj Pezinok.

Viac o autorovi nájdete na kosatik.eu


Beseda a autogramiáda ku knihe Slovenské století  - 3.mája  o 17.00 v čitárni Malokarpatskej knižnice na Holubyho 5.

moderuje: Peter Jašek


Názov prímateľa
Malokarpatská knižnica v Pezinku

Celkový rozpočet:
3 300,00 €

Výška podpory:
2 300,00 €