Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

54. Palárikova Raková a 200. výročie narodenia J. Palárika

Krátky opis
Palárikova Raková v tomto roku oslavuje svoje 54. pokračovanie a tiež si pripomíname 200. rokov od narodenia Jána Palárika. Prehliadka sa koná v termíne od 24. do 30. apríla 2022 v regióne Kysuce.
Fotogaléria
Názov podujatia
54. Palárikova Raková a 200. výročie narodenia J. Palárika

Miesto konania / kraj
Čadca / Čadca

Termín konania
24.04.2022 - 30.04.2022

Popis projektu

Ide o tematicky zameraný festival, ktorý svoju pozornosť sústreďuje najmä na ochotnícke divadlo (súťažná časť). Okrem 5 súťažných predstavení si diváci v tomto roku budú môcť vychutnať aj viac ako 20 pohostinných predstavení v 3 mestách a 5 obciach na Kysuciach. Všetky potrebné informácie a bližší program nájdete na našom plagáte. Stačí si len vybrať a prísť si vychutnať atmosféru Palárikovej Rakovej, ktorej symbol - Srdce s divadelnou maskou - opäť svieti, bije, pozýva a rozdáva radosť.

Názov prímateľa
Kysucké kultúrne stredisko v Čadci

Celkový rozpočet:
23 000,00 €

Výška podpory:
15 000,00 €