Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Kultúra v Župnom dome 2022

Krátky opis
Detská pozor! Spúšťame niečo nové a možno práve pre teba zaujímavé! Každý mesiac budeš mať možnosť si vyskúšať napríklad maľbu grafity, zatancovať hip-hop či zacvičiť parkour. V apríli sme si pre vás pripravili kurz HANDPOKE tetovania. Kurzom vás bude sprevádzať tatérka Thris.
Fotogaléria
Názov podujatia
STREETART PARK: handpoke tetovanie

Miesto konania / kraj
Púchov / Púchov

Termín konania
24.04.2022

Popis projektu
Volám sa Thris (Patrícia) mám vyštudovanú súkromnú umeleckú školu v Žiline, po škole som sa naďalej venovala kreatívnej činnosti či už maľovanie na akciách, alebo som tvorila oblečenie, tašky čiže som ostala v zabehnutom kolobehu. Postupne sa ku mne dostalo tetovanie a ľudia čo sa rozumejú tomuto umeleckému remeslu a tak sa začala moja cesta... Vybrala som si handpoke techniku, ktorá mne osobne viac pasovala svojou jemnosťou aj keď je časovo náročnejšia 
Názov prímateľa
PODIVNÝ BARÓN

Celkový rozpočet:
25 600,00 €

Výška podpory:
20 000,00 €