Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Festival DIVNÉ VECI 8.ročník

Krátky opis
Medzinárodný multižánrový site-specific festival DIVNÉ VECI FESTIVAL DIVNÉ VECI je kultúrnym podujatím site-specific theatre realizovaným prostredníctvom medziodborových podujatí s účasťou medzinárodnej autorskej prehliadky divadelných, výtvarných, hudobných a tanečných produkcií. Festival funguje na princípe tvorivého, interaktívneho dialógu s návštevníkmi podujatí v danej lokalite, ktoré sú špeciálne vytvárané pre interiérové a exteriérové lokality,
Fotogaléria
Názov podujatia
Medzinárodný multižánrový site-specific festival DIVNÉ VECI/ predstavenia, koncety, výstava, workshopy

Miesto konania / kraj
Stará Turá / Nové Mesto nad Váhom

Termín konania
25.06.2022

Popis projektu
Názov prímateľa
HAASART

Celkový rozpočet:
19 800,00 €

Výška podpory:
8 000,00 €