Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

TVORÍM, TVORÍŠ, TVORÍME

Krátky opis
Zámerom projektu je divadelná prezentácia, teoretická a umelecká konfrontácia amatérskych divadelníkov v kontexte danej problematiky.
Fotogaléria
Názov podujatia
Tvorím, tvoríš, tvoríme

Miesto konania / kraj
Trenčín / Trenčín

Termín konania
09.03.2018

Popis projektu

Hlavná projektová aktivita – prehliadka amatérskej divadelnej tvorivosti s názvom Tvorím, tvoríš, tvoríme je jedinečnou príležitosťou na prezentáciu a prehľad súčasného amatérskeho divadelného diania v Trenčíne a okolí, zdieľanie vedomostí, kreatívnych nápadov, skúseností a podnetov pri výučbe tvorivej dramatiky na ZUŠ a práci s ochotníckymi divadelníkmi. Cieľom projektu je podpora, prezentácia a vzájomná konfrontácia amatérskej divadelnej tvorby v trenčianskom regióne. Dôležitou projektovou aktivitou je i odborný seminár zameraný na vývojové trendy, ako aj tradičný postoj k amatérskemu divadlu.

Názov prímateľa
Trenčianske osvetové stredisko v Trenčíne

Celkový rozpočet:
1 580,00 €

Výška podpory:
1 500,00 €