Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Hornonitrianska paleta

Krátky opis
Vzdelávací projekt pre neprofesionálnych výtvarníkov a priaznivcov výtvarného umenia zameraný na poznávanie významných osobností súčasného výtvarného umenia hornej Nitry. Pozostáva z cyklu prezentácii profilov ich výtvarnej tvorby a následných workshopov pod ich lektorským vedením.
Fotogaléria
Názov podujatia
Realizácia výtvarných workshopov s výtvarníkom Mgr. art Petrom Hitzingerom

Miesto konania / kraj
Prievidza / Prievidza

Termín konania
21.03.2018 - 26.04.2018

Popis projektu

V rámci vzdelávacieho cyklu sa uskutočnilii dva workshopy s výtvarníkom Petrom Hitzingerom zamerané na maľbu v priestoroch Art point kina Baník v Prievidzi. Cyklus pokračuje workshopmi dalšieho výtvarníka - Mgr. Olega Cipova v termínoch 23. a 30. apríla v priestoroch výtvarného odboru ZUŠ L. Stančeka v Prievidzi.

Názov prímateľa
K-2000

Celkový rozpočet:
2 600,00 €

Výška podpory:
2 200,00 €