Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Podtatranský školák 6. ročník

Krátky opis
Podtatranská knižnica v Poprade vyhlasuje súťaž školských časopisov základných škôl Prešovského a Košického samosprávneho kraja. Cieľom súťaže je podporiť a podchytiť začínajúce školské časopisy a zvýšiť odbornú úroveň už vydávaných časopisov. Propozície súťaže nájdete v texte. Tešíme sa na všetky školské časopisy, ktoré prihlásite do súťaže. Prihlášku do súťaže nájdete: https://kniznicapp.sk/.../aktivit.../326-podtatransky-skolak
Fotogaléria
Názov podujatia
Podtatranský školák - vyhlásenie súťaže

Miesto konania / kraj
Poprad / Poprad

Termín konania
03.04.2022 - 02.09.2022

Popis projektu

Podtatranská knižnica v Poprade vyhlasuje súťaž školských časopisov základných škôl Prešovského a Košického samosprávneho kraja.

Cieľom súťaže je podporiť a podchytiť začínajúce školské časopisy a zvýšiť odbornú úroveň už vydávaných časopisov.

Propozície súťaže nájdete v texte.

Tešíme sa na všetky školské časopisy, ktoré prihlásite do súťaže.


Názov prímateľa
Podtatranská knižnica v Poprade

Celkový rozpočet:
1 700,00 €

Výška podpory:
1 500,00 €