Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Barmuseum v Martine 2022

Krátky opis
Celomesačná program Barmusea v Martine
Fotogaléria
Názov podujatia
Celomesačná program Barmusea v Martine

Miesto konania / kraj
Martin / Martin

Termín konania
04.04.2022 - 30.04.2022

Popis projektu

Máme tu apríl a s ním aj porciu podujatí, ktorú sme si pre vás pripravili. Začíname Kvízomoľom, ktorý si zopakujeme aj koncom mesiaca, pokiaľ si chcete potrápiť hlavy, určite k nám zavítajte. O hudbu počas apríla nebude núdza, prinášame vám hneď tri koncerty: The Youniverse, Billy Barman a Hex. Na svoje si prídu aj fanúšikovia kinematografie, ktorí určite ocenia večer filmov, ktoré môžu zmeniť život s Petrom Konečným. Na divadlo sme tiež nezabudli, a tak k nám zavítajú aj Tri tvorivé tvory so svojou divadelnou improvizáciou. A mesiac zakončíme Tvorcastom s Martinom Novysedlákom. Tešíme sa na vás!

Názov prímateľa
Kultúrne centrum Museum o.z.

Celkový rozpočet:
23 100,00 €

Výška podpory:
20 000,00 €