Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Dom umenia Arteska sezóna 2022

Krátky opis
Piatkové kino, víkendové tvorenie, ale aj prvý zo série štvrtkových koncertov v Arteske. Klubovňa ako miesto na hry, kvízy, čitanie a spoločné diskusie na aktuálne témy. Podujatia v Dome umenia Arteska z verejných zdrojov podporil a hlavným partnerom je Fond na podporu umenia.
Fotogaléria
Názov podujatia
Apríl v Arteske

Miesto konania / kraj
Detva / Detva

Termín konania
01.04.2022 - 30.04.2022

Popis projektu

Piatkové kino, víkendové tvorenie, ale aj prvý zo série štvrtkových koncertov v Arteske. Klubovňa ako miesto na hry, kvízy, čitanie a spoločné diskusie na aktuálne témy.

Podujatia v Dome umenia Arteska z verejných zdrojov podporil a hlavným partnerom je Fond na podporu umenia.

Názov prímateľa
Arteska s.r.o.

Celkový rozpočet:
24 300,00 €

Výška podpory:
20 000,00 €