Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

XI. sezóna Multimediálneho priestoru pre súčasnú kultúru Nástupište 1-12

Krátky opis
7.5.2022 Koncert: Marián Slávka: vLáska 2 Support: SamDay live.
Fotogaléria
Názov podujatia
koncert

Miesto konania / kraj
Topoľčany / Topoľčany

Termín konania
07.05.2022

Popis projektu

Bubeníka a klaviristu Mariána Slávku určite poznáte z účinkovania v kapelách Talent transport, Longital, IMT Smile, Žena s ovocím, Sounds like this, zo skupiny Doroty Nvotovej či z iných hudobných zoskupení. V roku 2017 zaujal nápaditým autorským debutom vLáska, ktorý je jeho "odltačkom duše", jeho osobnou výpoveďou o tom, čo prežíva a čo ho ovplyvňuje. Líniu intímnej klavírnej tvorby kombinovanej s elektronikou teraz rozvíja ďalej na albume vLáska 2, ktorý vyšiel vo vydavateľstve Slnko Records. V apríli oslávi prvé výročie od svojho vydania.

Projekt vLáska spoločne vytvárajú:
Marián Slávka - spev, bicie, klávesy
Lukáš Duchovič - gitara, elektronika, sample
Martin Šenc - klávesy
SamDay je mladý spevák, hudobník a producent z Topoľčian Samuel ,,SamDay" Božik.

Visual Matej Lacko

Názov prímateľa
Nástupište 1-12

Celkový rozpočet:
41 200,00 €

Výška podpory:
37 000,00 €