Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Leonce a Lena

Krátky opis
Premiéra sa uskutoční v piatok 1. apríla 2022 o 18:30 v Národnom dome.
Fotogaléria
Názov podujatia
Leonce a Lena - premiéra

Miesto konania / kraj
Martin / Martin

Termín konania
01.04.2022

Popis projektu

nihilistická rozprávka

Ironický pseudorozprávkový príbeh o nude, úzkosti a umení ne/vládnuť, neschopnosti schopných, vehemencii neschopných, úniku pred zodpovednosťou - ale aj o tom, že v konečnom dôsledku to raz budeme musieť zobrať do vlastných rúk.

Názov prímateľa
Slovenské komorné divadlo Martin

Celkový rozpočet:
29 500,00 €

Výška podpory:
13 000,00 €