Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Knižnica dokorán

Krátky opis
Pokračovanie interaktívneho workshopu Ako s ľahkosťou čítať knihy pod názvom - Od slov k myšlienkam
Fotogaléria
Názov podujatia
Ako s ľahkosťou čítať knihy - Od slov k myšlienkam - 19. 4. 2018

Miesto konania / kraj
Trnava / Trnava

Termín konania
25.01.2018 - 19.04.2018

Popis projektu

Ak milujete čítanie alebo ste si nie vlastnou vinou doposiaľ nenašli cestu k čítaniu, táto literárna udalosť je určená práve pre vás. Skúsený lektor a spisovateľ vás bude sprevádzať čítaním a interpretáciou tak, ako ju nepoznáte. Zábavnou a interaktívnou formou sa naučíte nájsť v knihe viac, objaviť svet medzi riadkami a čítaním zvýšiť svoje tvorivé myslenie. Zažijete čítanie ako spoločenskú udalosť, ktorá môže nielen zbližovať ľudí, ale vás aj presvedčiť o tom, že zažiť vaše spontánne ja je obohacujúce. Stačí sa len dostať do cudzej hlavy.

Lektorom podujatia je Mgr. Mário Buchel

Názov prímateľa
Knižnica Juraja Fándlyho v Trnave

Celkový rozpočet:
18 693,00 €

Výška podpory:
17 500,00 €