Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Aktivity Divadla FÍ 2021-2022

Krátky opis
Keď za slniečka pršieva, dúha sa nám usmieva. Milý Maco povedz nám, akú farbu v ruke mám? Bábkove divadlo pre deti vo veku od 6 mesiacov do 3 rokov
Fotogaléria
Názov podujatia
Dúha

Miesto konania / kraj
Piešťany / Piešťany

Termín konania
04.04.2022

Popis projektu

Srdečne pozývame na reprízu predstavenie Dúha, ktoré je určené deťom vo veku od 6 mesiacov do 3 rokov. 


MIESTO: Mestská knižnica mesta Piešťany (Školská 19, 921 01 Piešťany)

ČAS: 10:00


O PROJEKTE:

Spoznajte s nami príbeh jedného macka, ktorý počas dňa zažíva množstvo dobrodružstiev. Počas predstavenia sa deti zoznámia s rôznymi materiálmi, čo prispeje k rozvoju ich jemnenej motoriky. Kratučký príbeh o medveďovi rozvinie ich fantáziu. Vďaka týmto dvom aspektom už od útleho veku cibríme kreativitu u detí.


ÚČINKUJÚ: Lucia Janovová, Róbert Máťuš

www.divadlofi.com

Z verejných zdrojov podporil Fond na podporu umenia, hlavný partner projektu

Názov prímateľa
Divadlo FÍ

Celkový rozpočet:
14 110,00 €

Výška podpory:
12 900,00 €