Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Wolkrova Polianka 2021

Krátky opis
Vyhlásenie výsledkov literárnej súťaže Wolkrova Polianka 2021 sa uskutoční dňa 18. 3. 2022 Domove slovenských spisovateľov Timrava v Hornom Smokovci. Podujatie začína o 15.00 h. Súčasťou podujatia je rozborový seminár a beseda. Účinkujú: Ján Gavura, Peter Juščák, Erik Markovič, Peter Milčák a ocenení autori. Hudobný hosť: Michal Smetanka
Fotogaléria
Názov podujatia
Wolkrova Polianka 2021

Miesto konania / kraj
Vysoké Tatry / Poprad

Termín konania
18.03.2022 - 20.03.2022

Popis projektu

Vyhlásenie výsledkov literárnej súťaže Wolkrova Polianka 2021 sa uskutoční dňa 18. 3. 2022 Domove slovenských spisovateľov Timrava v Hornom Smokovci. Podujatie začína o 15.00 h. Súčasťou podujatia je rozborový seminár a beseda. 

Účinkujú: Ján Gavura, Peter Juščák, Erik Markovič, Peter Milčák a ocenení autori.

Hudobný hosť: Michal Smetanka 

Názov prímateľa
Asociácia organizácií spisovateľov Slovenska

Celkový rozpočet:
2 108,00 €

Výška podpory:
2 000,00 €