Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Zoo - preťažená Noemova archa (tematická autorská výstava z odboru zoológia)

Krátky opis
Výstupom projektu je realizácia atraktívnej výstavy, ktorá monitoruje vývoj a úlohu zoologických záhrad od najstarších čias dodnes. Oživením výstavy budú pravidelné komentované prehliadky výstavy s kurátorom/autorom, tvorivé dielne a ostatné sprievodné podujatia.
Fotogaléria
Názov podujatia
vernisáž výstavy

Miesto konania / kraj
Banská Bystrica / Banská Bystrica

Termín konania
01.06.2017

Popis projektu


Názov prímateľa
Stredoslovenské múzeum

Celkový rozpočet:
5 730,00 €

Výška podpory:
4 000,00 €