Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Aktivity Divadla FÍ 2021-2022

Krátky opis
"...pod hladinou v morskom svete, možno už aj vy to viete. Žije krásna zelená Korytnačka Etela..." bábkove divadlo pre deti vo veku od 6 mesiacov do 3 rokov
Fotogaléria
Názov podujatia
Koralový svet

Miesto konania / kraj
Piešťany / Piešťany

Termín konania
22.03.2022

Popis projektu

Srdečne pozývame na reprízu inscenácie pre deti vo veku od 6 mesiacov do 3 rokov s názvom Koralový svet:

dátum: 22.3.2022

čas: 8:45

miesto: Mestská knižnica mesta Piešťany (Školská 19. 921 01 Piešťany)


O projekte:

Korytnačka Etela má svoje obľúbené hračky. Jedno ráno ich však nemôže nájsť. Vydá sa do tajuplného sveta koralu, kde stretne kamarátov a kamarátky, ktorí jej veľmi ochotne pomôžu.

Hlavný dôraz kladieme na spoznávanie základných tvarov (guľaté, rovné, hranaté, atď.). Batoľatá po celý čas vyvíjajú interakciu s bábkami, čím spoznávajú základné tvary a materiálové vlastnosti (hladké, drsné, jemné, atď.). Týmto rozvíjame jemnú motoriku a logické myslenie u detí.

Účinkujú: Lucia Janovová, Róbert Máťuš

Trvanie: 60 minút


http://www.divadlofi.com">www.divadlofi.com


Z verejných zdrojov podporil Fond na podporu umenia, hlavný partner projektu
Názov prímateľa
Divadlo FÍ

Celkový rozpočet:
14 110,00 €

Výška podpory:
12 900,00 €