Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

NE/PO/SLUŠNÁ LINDA

Krátky opis
Dňa 23.3. o 19:00 sa v sále Bábkového divadla v Košiciach na Alžbetinej ulici bude konať premiéra inscenácie Ne/po/slušná Linda. Režisérka inscenácie Adriana Totiková so svojím tvorivým tímom sa v našom divadle predstaví po prvý raz. Inscenácia je určená pre deti od 3 rokov.
Fotogaléria
Názov podujatia
Premiéra inscenácie Ne/po/slušná Linda

Miesto konania / kraj
Košice / Košice I,Košice II,Košice III,Košice IV

Termín konania
23.03.2022

Popis projektu

Na predstavení našej inscenácie stretnú diváci Lindu. Kto je Linda? Je to jedno veľmi zlé, neposedné a neposlušné dievčatko. Jej rodičia sú už zúfalí a nevedia si s ňou rady. Čo robí Linda? Pri stole vystrája, hádže jedlo okolo seba, bije deti v škôlke, nikoho nezdraví a nikomu neďakuje. To sa však môže zmeniť, keď stretne záhadnú bytosť, ktorá ju sprevádza každodennými situáciami. Linda zažíva dobrodružstvo, aj smutné aj veselé, aj nežné aj strašidelné. Diváci uvidia, či sa jej podarí zvíťaziť nad drzosťou a objaviť, aké kúzelné môže byť slušné správanie.

Názov prímateľa
Bábkové divadlo v Košiciach

Celkový rozpočet:
19 500,00 €

Výška podpory:
10 000,00 €