Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Fero Király - Philip Glass - DANCES

Krátky opis
Koncert Fera Királyho (elektrický organ) a Jakuba Pišeka (live video), ktorý odprezentujú dielo Philipa Glassa.
Fotogaléria
Názov podujatia
koncert

Miesto konania / kraj
Prievidza / Prievidza

Termín konania
13.04.2018

Popis projektu

Hudobník Fero Király prichádza po minuloročnom úspechu s vydaním CD Cluster ensemble plays Philip Glass s novým projektom. Zahrá ďalšie raritné skladby Philipa Glassa, ktoré dosiaľ neboli uvedené na Slovensku a málo sa hrávajú aj v zahraničí. O "live video" sa postará  Jakub Pišek.

Koncert sa uskutoční v rámci projektu Klasika na zámku, výnimočne v priestoroch organizátora - Regionálneho kultúrneho centra v Prievidzi.


Vstupné: 5€/3€ - seniori, študenti, 1€ - ZŤP

https://www.facebook.com/events/191833161429382/ href="https://www.facebook.com/events/191833161429382/ z verejných zdrojov podporil Fond na podporu umenia

Hlavný partner projektu Fond na podporu umenia www.fpu.sk


Názov prímateľa
Regionálne kultúrne centrum v Prievidzi

Celkový rozpočet:
3 710,00 €

Výška podpory:
3 000,00 €