Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Art Moves 2021

Krátky opis
Prehliadka mladej tanečnej tvorby ART MOVES sa uskutoční 12.3.2022 v Divadle A4, Bratislava Organizátor: OZ Pohyb v Umení, Vladislav Šoltys Dramaturgia. Maja Hriešik, Petra Fornayová, Vladislav Šoltys Účinkujú: Juraj Bilený, Viktória Karazei, Lenka Križanová, Anička Labat, Kristína Miklovičová, Melánia Ondrejčíková Barbora Petrušová, Natália Plesníková, Nela Rusková.
Fotogaléria
Názov podujatia
ART MOVES

Miesto konania / kraj
Bratislava / Bratislava I,Bratislava II,Bratislava III,Bratislava IV,Bratislava V

Termín konania
01.03.2021 - 30.05.2022

Popis projektu

Prehliadka mladej tvorby ART MOVES 2021 sa pre epidemiologickú situáciu v minulom roku musela presunúť na rok 2022. Sme radi, že vám aj pre tento posun môžeme predstaviť výber z mladých začínajúcich tanečných umelcov tvoriacich na Slovensku. Táto prehliadka ponúka priestor na prezentáciu a podporu tvorivosti mladej tanečnej generácie a prezentuje ich choreografie s ohľadom na nové trendy súčasného tanečného umenia. Prehliadka predstavuje vybrané tanečné diela pre odbornú, laickú verejnosť a ponúka profesionálne podmienky pre začínajúcich umelcov. Súčasťou večera ART MOVES je prezentácia deviatich umelcov mladej generácie.

Názov prímateľa
Pohyb v Umení

Celkový rozpočet:
8 900,00 €

Výška podpory:
8 000,00 €