Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Barmuseum v Martine 2022

Krátky opis
Je tu marec a s ním aj pestrá nádielka podujatí, ktoré sme si pre vás pripravili.
Fotogaléria
Názov podujatia
Celomesačná program Barmusea v Martine

Miesto konania / kraj
Martin / Martin

Termín konania
05.03.2022 - 30.03.2022

Popis projektu

Je tu marec a s ním aj pestrá nádielka podujatí, ktoré sme si pre vás pripravili. Hneď v úvode mesiaca sa môžete tešiť na premietanie filmu Hádzaná. Naživo sa k nám vracia aj Kvízomoľ, a to hneď dvakrát. Taktiež sa môžete tešiť na na dva koncerty, najskôr to bude Isama Zing, po ktorom budú nasledovať Bratia Geišbergovci. Z marcového programu sme nevynechali ani divadlo, prichádza k nám Pavol Seriš s inscenáciou Pozemšťan. Festival horských filmov aj Cestovateľský festival si k nám našli tiež cestu. Po workshope na tému manažment umenia, nás v závere mesiaca bude čakať diskusia o trende Zero waste. Marcová ponuka je bohatá, tešíme sa na vás.

Názov prímateľa
Kultúrne centrum Museum o.z.

Celkový rozpočet:
23 100,00 €

Výška podpory:
20 000,00 €