Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Peter Zajac, Ján Štrasser: Z tmy do tmy (Básnik storočia Paul Celan); Gabriela Rakúsová: Medzi autorom a čitateľom; Monika Zumríková Kekeliaková - Poézia Paľa Olivu

Krátky opis
Uvedenie knihy Moniky Zumríkovej Kekeliakovej Poézia Paľa Olivu
Fotogaléria
Názov podujatia
Uvedenie knihy Moniky Zumríkovej Kekeliakovej Poézia Paľa Olivu

Miesto konania / kraj
Levoča / Levoča

Termín konania
03.03.2022

Popis projektu

Uvedenie prvej slovenskej monografie o poprednom básnikovi katolíckej moderny Pavlovi Ušákovi Olivovi.

Názov prímateľa
Modrý Peter

Celkový rozpočet:
18 523,00 €

Výška podpory:
15 000,00 €