Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Cena P. O. Hviezdoslava 2021

Krátky opis
Slávnostné odovzdávanie Ceny P. O. Hviezdoslava, ktorú udeľuje Asociácia organizácií spisovateľov Slovenska dňa 9. marca 2022 o 14.00 h Obradná sieň Zichyho paláca, Ventúrska 9, Bratislava - Staré Mesto Súčasťou programu je odborný seminár o prekladoch slovenskej literatúry do cudzích jazykov. Účinkujú: Marián Andričík, John Minahane, Ján Zambor Hudobné improvizácie: Emília Nádlerová
Fotogaléria
Názov podujatia
Cena P. O. Hviezdoslava 2021

Miesto konania / kraj
Bratislava / Bratislava I,Bratislava II,Bratislava III,Bratislava IV,Bratislava V

Termín konania
09.03.2022

Popis projektu

Slávnostné odovzdávanie Ceny P. O. Hviezdoslava, ktorú udeľuje Asociácia organizácií spisovateľov Slovenska
dňa 9. marca 2022 o 14.00 h, Obradná sieň Zichyho paláca, Ventúrska 9, Bratislava - Staré Mesto
Súčasťou programu je odborný seminár o prekladoch slovenskej literatúry do cudzích jazykov.
Účinkujú: Marián Andričík, John Minahane, Ján Zambor
Hudobné improvizácie: Emília Nádlerová

Názov prímateľa
Asociácia organizácií spisovateľov Slovenska

Celkový rozpočet:
2 106,00 €

Výška podpory:
2 000,00 €