Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

LDT workshopy

Krátky opis
Na Liptov sa blíži ďalšie svetové tanečné meno. Milan Herich- ako performer bol súčasťou najvýznamnejších Európskych tanečných zoskupení: Ultima Vez, Les slovaks. Od roku 2000 asistuje pri workshopoch Davida Zambrana a spolupracuje a účinkuje v Davidovej umeleckej tvorbe. Metódu Passing through (created by D.Zambrano) bude Milan vyučovať na workshope dva po sebe nasledujúce víkendy v Liptovskom Hrádku. A to si určite nemôžte nechať ujsť! Využite možnosť posunúť schopnosti o svetový kus dopredu
Fotogaléria
Názov podujatia
Workshop s Milanom Herichom ( Passing Through by David Zambrano)

Miesto konania / kraj
Liptovský Hrádok / Liptovský Mikuláš

Termín konania
04.03.2022 - 13.03.2022

Popis projektu

Svetový workshop na Liptove sa blíži. Využite možnosť posunúť svoje možnosti a vedomosti o svetový kus dopredu!

Workshop s tanečníkom Milanom Herichom bude prebiehať v Liptovskom Hrádku dva po sebe nasledujúve víkendy- 4.- 6.3. a 11.- 13.3.2022.

Témou workshopu bude metóda Passing through, ktorú vytvorila významná osobnosť súčasného tanca David Zambrano.

Registrácia pokračuje na:
https://forms.gle/4n88XUMxdXRZaw8bA?fbclid=IwAR3Wtf03XNAFVyC-qjN31Cz0UqM2Fio3y6Lnp953jCM7rO_93x7agtVadFM" rel="nofollow noopener" role="link" tabindex="0" target="_blank" style="color: var(--blue-link); cursor: pointer; outline: none; list-style: none; border-width: 0px; border-style: initial; border-color: initial; padding: 0px; margin: 0px; touch-action: manipulation; text-align: inherit; display: inline; -webkit-tap-highlight-color: transparent; font-family: inherit;">https://forms.gle/4n88XUMxdXRZaw8bA?fbclid=IwAR3Wtf03XNAFVyC-qjN31Cz0UqM2Fio3y6Lnp953jCM7rO_93x7agtVadFM" dir="auto" style="font-family: " segoe="" ui="" historic",="" "segoe="" ui",="" helvetica,="" arial,="" sans-serif;="" color:="" rgb(5,="" 5,="" 5);="" font-size:="" 15px;="" white-space:="" pre-wrap;"="">bližšie info: https://forms.gle/4n88XUMxdXRZaw8bA?fbclid=IwAR3Wtf03XNAFVyC-qjN31Cz0UqM2Fio3y6Lnp953jCM7rO_93x7agtVadFM" style="font-family: inherit;">https://forms.gle/4n88XUMxdXRZaw8bA?fbclid=IwAR3Wtf03XNAFVyC-qjN31Cz0UqM2Fio3y6Lnp953jCM7rO_93x7agtVadFM" rel="nofollow noopener" role="link" tabindex="0" target="_blank" style="color: var(--blue-link); cursor: pointer; outline: none; list-style: none; border-width: 0px; border-style: initial; border-color: initial; padding: 0px; margin: 0px; touch-action: manipulation; text-align: inherit; display: inline; -webkit-tap-highlight-color: transparent; font-family: inherit;">

Milan Herich ako performer bol súčasťou najvýznamnejších Európskych tanečných zoskupení; Kolektívy Ultima Vez pod vedením Wima Vandekeybusa (Puur - 2005, Booty Looting - 2012) a Sidi Larbi Cherkaoui: (Mýtus - 2007). Od roku 2000 asistuje pri workshopoch Davida Zambrana a permanentne spolupracuje a účinkuje v Davidovej umeleckej tvorbe.
Milan Herich je spoluzakladateľom jedinečného tanečného zoskupenia Slovenských tanečníkov pôsobiacich v Bruseli - Les SlovaKs Dance Collective. Spoluvytváral a uvádzal diela OpeningNight, Journey Home, The Concert a Fragments. V poslednej dobe tancuje v dielach Antona Lachkyho (Mind A Gap and Side Effect) a vo vlastnej sólovej tvorbe (Solo for Mr. Folk) v réžii Davida Zambrana.


Názov prímateľa
Liptovské divadlo tanca, s.r.o.

Celkový rozpočet:
2 360,00 €

Výška podpory:
2 000,00 €