Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Po pandémii

Krátky opis
Tesla a priatelia je činoherno-bábková inscenácia, ktorá hravou a edukačnou formou podáva fakty a zaujímavosti o elektrine, fyzike a života slávneho vedca a fyzika Nikola Teslu.
Fotogaléria
Názov podujatia
Tesla a priatelia

Miesto konania / kraj
Bratislava / Bratislava I,Bratislava II,Bratislava III,Bratislava IV,Bratislava V

Termín konania
11.03.2022

Popis projektu

Tesla a priatelia je činoherno-bábková inscenácia, ktorá hravou a edukačnou formou podáva fakty a zaujímavosti o elektrine, fyzike a  života slávneho vedca a fyzika Nikola Teslu. 

Predstavenie sa uskutoční v KS Impulz v Rači na Dopravnej ulici.


scenár, réžia: Miro Mihálek

dramaturgia: Matej Feldbauer

scéna, bábky, kostýmy: Miriam Horňáková

hrajú: Miro Mihálek a Veronika Karolína Peštová


Dizajn plagátu: Viktória Csányiová


Vstupné 2 eurá.


Z verejných zdrojov podporil hlavný partner projektu Fond na podporu umenia.


Názov prímateľa
SpozaVoza

Celkový rozpočet:
9 200,00 €

Výška podpory:
8 400,00 €