Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Osmijankova literárna záhrada 2022 - 19. ročník celoslovenského čitateľského projektu

Krátky opis
Semienka v Osmijankovej literárnej záhrade - literárne lekcie v rámci celoslovenskej čitateľskej súťaže
Fotogaléria
Názov podujatia
Semienka v Osmijankovej literárnej záhrade

Miesto konania / kraj
Kremnica / Žiar nad Hronom

Termín konania
02.03.2022 - 02.02.2022

Popis projektu

Literárna lekcia je venovaná  súťažnej otázke - 5. takmer neuveriteľnej kapsičke, ktorá účastníkov presvedčí, že nič nie je nemožné a ak niečo chceme, nájdeme spôsob, ako svoj zámer uskutočniť. Súčasťou lekcie je umelecký program v podaní bábkoherečky Patrície Sopkovičovej, lektorka - Miroslava Biznárová.

Projekt podporil z verejných zdrojov Fond na podporu umenia.


Názov prímateľa
OSMIJANKO n.o.

Celkový rozpočet:
17 800,00 €

Výška podpory:
13 000,00 €