Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Osmijankova literárna záhrada 2022 - 19. ročník celoslovenského čitateľského projektu

Krátky opis
Putovná výstava Osmijankova literárna záhrada je otvorenou čitárňou s interaktívnymi výtvarnými objektmi, autorkou ktorých je slovenská scénografka Naďa Salbotová
Fotogaléria
Názov podujatia
Osmijankova literárna záhrada - tvorivé lekcie

Miesto konania / kraj
Spišská Belá / Kežmarok

Termín konania
28.02.2022

Popis projektu

Literárne lekcie sú určené mladším žiakom ZŠ Dr. Fischera 2 v Kežmarku - prostredníctvom tvorivých úloh prejdú ôsmimi stanovišťami záhrady. Súčasťou lekcií bude aj umelecký program- inscenované čítanie v podaní bábkoherca Lukáša Tandaru, lektorka: Miroslava Biznárová.

Projekt podporil z verejných zdrojov Fond na podporu umenia.

Názov prímateľa
OSMIJANKO n.o.

Celkový rozpočet:
17 800,00 €

Výška podpory:
13 000,00 €