Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Diera do sveta 2021

Krátky opis
Mobilis: Predzvesť je jednodňová udalosť, ktorá predchádza pre pandémiu viackrát presúvanému festivalu Mobilis: Zjavenie. — Obe podujatia chcú hľadať nové príbehy, mýty a perspektívy, ktoré môžeme ako spoločnosť zdieľať a vzťahovať sa k nim.
Fotogaléria
Názov podujatia
Mobilis: Predzvesť

Miesto konania / kraj
Liptovský Mikuláš / Liptovský Mikuláš

Termín konania
18.12.2021

Popis projektu

PROGRAM:

16:00

Pavel Miškařík: „Tradičné“ náboženstvo v Afrike — prednáška

18:00

Róbert Švarc: Negrofília — prednáška

20:00

Umenie nerobiť rozdiel medzi prírodou a kultúrou — diskusia

Názov prímateľa
Diera do sveta

Celkový rozpočet:
63 000,00 €

Výška podpory:
55 000,00 €