Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Sirota

Krátky opis
Divadelné predstavenie.
Fotogaléria
Názov podujatia
Sirota

Miesto konania / kraj
Veľký Krtíš / Veľký Krtíš

Termín konania
23.02.2022

Popis projektu

Projekt poukázuje na charakteristické znaky rodiny, jej základné funkcie, ale aj na jej dysfunkcie.

Inscenácia „SIROTA“ je volaním po pomoci a pozornosti k rodine a jej členom, ktorí sa pre nástrahy osudu aj dnes môžu ocitnúť nad priepasťou, osamelí, bez pochopenia, pomoci a priateľskej ruky.

Námetom na divadelnú hru je literárna tvorba P.O.Hviezdoslava.

Názov prímateľa
ART ANIMA Veľký Krtíš

Celkový rozpočet:
3 750,00 €

Výška podpory:
3 280,00 €