Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Barmuseum v Martine 2022

Krátky opis
Sólový elektronický projekt Blame Your Genes, festival dokumentárnych filmov Jeden svet či moderovaná diskusia na aktuálne témy z oblasti umenia a kultúry. Týmto a mnoho dalším podujatiam bude patriť február v Barmuseu. Tešíme sa na vás. Podujatia z verejných zdrojov podporil Fond na podporu umenia.
Fotogaléria
Názov podujatia
Celomesačná program Barmusea v Martine

Miesto konania / kraj
Martin / Martin

Termín konania
10.02.2022 - 26.02.2022

Popis projektu
Sólový elektronický projekt Blame Your Genes, festival dokumentárnych filmov Jeden svet či moderovaná diskusia na aktuálne témy z oblasti umenia a kultúry. Týmto a mnoho dalším podujatiam bude patriť február v Barmuseu. Tešíme sa na vás.
Podujatia z verejných zdrojov podporil Fond na podporu umenia.
Názov prímateľa
Kultúrne centrum Museum o.z.

Celkový rozpočet:
23 100,00 €

Výška podpory:
20 000,00 €