Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Čarovná studnička

Krátky opis
Vzdelávacia aktivita v oblasti hlasovej prípravy spevákov ľudových piesní, výber piesňového materiálu, dramaturgia speváckych programových blokov. Lektorkou vzdelávacej aktivity je Janka Ambrózová.
Fotogaléria
Názov podujatia
Čarovná stdnička

Miesto konania / kraj
Revúca / Revúca

Termín konania
07.04.2018

Popis projektu

Gemersko - malohontské osvetové stredisko v Rimavskej Sobote organizuje vzdelávaciu aktivitu v rámci projektu Čarovná studnička, ktorý z verejných zdrojov podporil Fond na podporu umenia. Témou vzdelávacej aktivity je hlasová príprava spevákov ľudových piesní, výber piesňového materiálu, dramaturgia speváckych programových blokov. Lektorkou vzdelávacej aktivity je Janka Ambrózová.


Názov prímateľa
Gemersko - malohontské osvetové stredisko

Celkový rozpočet:
6 433,00 €

Výška podpory:
6 000,00 €