Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Celoročné aktivity občianskeho združenia Move-you o.z.

Krátky opis
Repríza tanečného predstavenia Ženy 2020.
Fotogaléria
Názov podujatia
Repríza predstavenia Ženy 2020

Miesto konania / kraj
Námestovo / Námestovo

Termín konania
05.02.2022

Popis projektu

Repríza tanečného predstavenia Ženy 2020 sa uskutoční dňa 5.2.2022 o 19:00 v Dome Kultúry Námestovo, Štefániková 208/7 v Námestove. Vďaka tanečnému predstaveniu „ŽENY 2020“ nazrieme do hĺbky ženskej duše, ktorá sa bude pokúšať porozumieť samej sebe. Inšpirované knihou Mirandy Grayovej, Cyklická žena.

Názov prímateľa
Move-you

Celkový rozpočet:
6 550,00 €

Výška podpory:
6 000,00 €