Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Diera do sveta 2021

Krátky opis
LETO 2021
Fotogaléria
Názov podujatia
LETO 2021

Miesto konania / kraj
Liptovský Mikuláš / Liptovský Mikuláš

Termín konania
01.07.2021 - 31.08.2022

Popis projektu

LETO V DIERE DO SVETA

.

Po všetkých opatreniach sme si povedali, že leto si treba čo najviac užiť. Buďte pri tom s nami! Leto bude najmä (no ani zďaleka nie len) o hudbe - zahrajú napríklady poľská kapela Wczasy alebo violončelistka Resina. V druhej polovici leta sa tešíme na dve slovenské hudobné zoskupenia God and Eve a Tolstoys.

Za plagát ďakujeme Šimonovi..

Názov prímateľa
Diera do sveta

Celkový rozpočet:
63 000,00 €

Výška podpory:
55 000,00 €