Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Reprízy inscenácií Divadla GUnaGU v sezóne 2021 - 2022

Krátky opis
Monodráma. Nová premiéra divadla GUnaGU ADRENALÍN je autorskou hrou Viktora Horjána. Na texte spolupracoval Viliam Klimáček, ktorý monodrámu aj režíroval. Scéna a kostýmy Silvia Makovická. Premiéra 18.1.2022 v divadle GUnaGU na Františkánskom nám. 7.
Fotogaléria
Názov podujatia
Adrenalín (päť rád na dobrý rozchod)

Miesto konania / kraj
Bratislava / Bratislava I,Bratislava II,Bratislava III,Bratislava IV,Bratislava V

Termín konania
18.01.2022 - 30.06.2022

Popis projektu

Monodráma.

Nová premiéra divadla GUnaGU ADRENALÍN je autorskou hrou Viktora Horjána.

Už počas prvého lockdownu vznikali ilegálne fitnescentrá, aby si ľudia, ktorí cvičia pravidelne, mohli napriek zákazom zacvičiť.

Hra je zároveň metaforou partnerských vzťahov, ktoré boli v období karantény vystavené silnej skúške a mnohé sa rozpadli.

Na texte spolupracoval Viliam Klimáček, ktorý monodrámu aj režíroval.

Scéna a kostýmy Silvia Makovická.

Premiéra 18.1.2022 v divadle GUnaGU na Františkánskom nám. 7.

Názov prímateľa
Divadelné združenie GUnaGU

Celkový rozpočet:
53 320,00 €

Výška podpory:
17 500,00 €