Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Krehkosť

Krátky opis
premiéra autorskej inscenácie
Fotogaléria
Názov podujatia
Krehkosť / premiéra

Miesto konania / kraj
Bratislava / Bratislava I,Bratislava II,Bratislava III,Bratislava IV,Bratislava V

Termín konania
22.12.2021 - 31.12.2021

Popis projektu
Autorská pohybová stereodráma skúmajúca krehkosť.
“Hlučný hnev, tichý hnev, všetok hnev búra a ničí všetko krehké. Lásku poznám ako dusivú a manipulatívnu okolnosť, ktorá denne kontroluje, či si ju zaslúžiš. Neľutujem sa, som veľká, obratne fingujem boj. Nie sme na to stavané. Môžeš utekať, môžeš sa cítiť na roztrhanie, ale nestane sa to. Okamih tesne pred výbuchom je tak únavný. Tak ukrutne únavný. Ale budeš chcieť ho zažiť. Opäť sa rozbehnúť.”
Tvorivý tím
réžia: Veronika Malgot
choreografia: Libuša Bachratá
scénografia, kostýmy: Laura Štorcelová
dramaturgia: Marek Godovič
projekcia: Veronika Šmírová
hudba: Martin Geišberg
svetelný dizajn: Róbert Mačkay
text, účinkujú: Libuša Bachratá, Veronika Malgot
promo foto: Viki Kollerová
grafický dizajn plagátu: Jarka Karnoková
Z verejných zdrojov podporil Fond na podporu umenia.
Projekt finančne podporil Bratislavský samosprávny kraj.
Premiéra: 22.12.2021 o 19:00 hod. online
Miesto realizácie: Divadlo DPM na Pionierskej 17 v Bratislave
VSTUPENKY:
https://tootoot.fm/sk/events/61a3f42fd42de00d0cad2241?fbclid=IwAR3ZqxHXHaWl5u_Bp3f_T-dKqMrRLzvNrrJRO2JEcc9jjjEpFPGwsTqAsDw" rel="nofollow noopener" role="link" tabindex="0" target="_blank" style="color: var(--blue-link); cursor: pointer; outline: none; list-style: none; border-width: 0px; border-style: initial; border-color: initial; padding: 0px; margin: 0px; touch-action: manipulation; text-align: inherit; display: inline; -webkit-tap-highlight-color: transparent; font-family: inherit;">https://tootoot.fm/sk/events/61a3f42fd42de00d0cad2241?fbclid=IwAR3ZqxHXHaWl5u_Bp3f_T-dKqMrRLzvNrrJRO2JEcc9jjjEpFPGwsTqAsDw" class="cxmmr5t8 oygrvhab hcukyx3x c1et5uql o9v6fnle" style="overflow-wrap: break-word; margin: 0.5em 0px 0px; font-family: " segoe="" ui="" historic",="" "segoe="" ui",="" helvetica,="" arial,="" sans-serif;="" color:="" rgb(5,="" 5,="" 5);="" font-size:="" 15px;"="">Poďakovanie: @nekonecnekytice / FB @nekonečné kytice

Názov prímateľa
Divadlo NUDE

Celkový rozpočet:
8 820,00 €

Výška podpory:
8 000,00 €