Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

John Clown - Bye bye bird tour

Krátky opis
Turné s názvom John Clown tour 2021-2022, je umelecká mobilita divadelného predstavenia Jána Mikuša s názvom Bye bye bird, ktoré uvedie po letnej prezentácii v meste Bihac tentokrát v meste Sarajeve.
Fotogaléria
Názov podujatia
Jon Clown tour 2021-2022

Miesto konania
Bosna a Hercegovina

Termín konania
07.01.2022 - 09.01.2022

Popis projektu

Špecialitou projektu je zameranie sa najmä na utečenecké tábory v Bosne a Hercegovine, kde vďaka dobrým a priateľským kontakt je možné projekt zrealizovať pre záchytné utečenecké tábory určené rodinám s deťmi. Cieľové publikum tak tvoria rodiny a deti z Iránu, Iráku, Sýrie, Pakistanu a z krajín, ktoré sú vo vojnových konfliktoch.  

Názov prímateľa
Ján Mikuš

Celkový rozpočet:
0,00 €

Výška podpory:
4 000,00 €