Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Vedecká publikácia Kaštieľ v Michalovciach

Krátky opis
Táto knižná publikácia zhŕňa najnovšie poznatky z oblasti archívneho, historického a architektonického výskumu michalovského kaštieľa. Prináša veľa spresnení či opráv starších publikovaných informácií, ale i množstvo nových faktov. Obsahuje aj vyše 50 fotografií, pričom niektoré dobové zábery neboli doteraz publikované.
Fotogaléria
Názov podujatia
Silvestrovská vernisáž, Televízia MISTRAL

Miesto konania / kraj
Michalovce / Michalovce

Termín konania
04.01.2017

Popis projektu

Publikácia bola predstavená na tradičnom podujatí Zemplínskeho múzea v Michalovciach - Silvestrovskej vernisáži. Vydanie publikácie bolo podporené z verejných zdrojov, poskytnutých Fondom na podporu umenia, i finančným príspevkom zo strany Úradu Košického samosprávneho kraja.

https://www.tvmistral.sk/noviny-mistral 

https://www.tvmistral.sk/noviny-mistral">https://www.tvmistral.sk/noviny-mistral 

style="font-family: Raleway, sans-serif; font-weight: bold; color: rgb(0, 0, 0); margin-top: 20px; margin-bottom: 10px; font-size: 18px; text-transform: uppercase;">NOVINY MISTRAL (4.1.2017)

 

Názov prímateľa
Zemplínske múzeum v Michalovciach

Celkový rozpočet:
5 320,00 €

Výška podpory:
2 500,00 €