Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Rozprávka písaná pod hviezdami

Krátky opis
Prezentácia úryvku z knihy Rozprávka písaná pod hviezdami v podaní herca Dušana Cinkotu
Fotogaléria
Názov podujatia
Rozprávka písaná pod hviezdami v podaní herca Dušana Cinkotu

Miesto konania / kraj
Banská Bystrica / Banská Bystrica

Termín konania
19.12.2021 - 19.12.2022

Popis projektu

Prezentácia úryvku z knihy Rozprávka písaná pod hviezdami v podaní herca Dušana Cinkotu. Spracované ako zvuk na pozadí fotografie, zverejnené na YouTube. Link: https://www.youtube.com/watch?v=IANqCLCh6Lo" target="_blank">https://www.youtube.com/watch?v=IANqCLCh6Lo">https://www.youtube.com/watch?v=IANqCLCh6Lo


Názov prímateľa
Marcel Páleš

Celkový rozpočet:
0,00 €

Výška podpory:
3 000,00 €