Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Rozprávka písaná pod hviezdami

Krátky opis
Booktrailer (videoupútavka) ku knihe Rozprávka písaná pod hviezdami
Fotogaléria
Názov podujatia
Bootrailer Rozpráva písaná pod hviezdami

Miesto konania / kraj
Banská Bystrica / Banská Bystrica

Termín konania
09.12.2021 - 09.12.2022

Popis projektu

Booktrailer (videoupútavka) ku knihe Rozprávka písaná pod hviezdami. Nahrávané v priestoroch Verejnej knižnice Mikuláša Kováča v Banskej Bystrici. Hlavnú úlohu v booktraileri hrajú prváci základnej školy. Video nahral a spracoval profesionálny kameraman Ján Čorba. V závere videa je zverejnená informácia o tom, že vznik knihy podporil FpU

Link na zverejnený a šírený boktrailer na YouTube:

https://www.youtube.com/watch?v=HI_vlSxHtSo

Názov prímateľa
Marcel Páleš

Celkový rozpočet:
0,00 €

Výška podpory:
3 000,00 €