Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Netradičnie tradičnô

Krátky opis
Tvorivá dielňa zameraná na výrobu sochy z hliny
Fotogaléria
Názov podujatia
Hlina v každodennom živote Podpoľania

Miesto konania / kraj
Detva / Detva

Termín konania
27.12.2021 - 28.12.2021

Popis projektu

Netradičnie Tradičnô je séria tvorivých dielní OZ MUSA, v ktorých sa naučíte využívať tradičné zručnosti Podpoľania netradičným spôsobom tak, aby ste výrobky využili v bežnom živote. Netradičnie Tradičnô Vám prinášame vďaka podpore Fondu na podporu umenia, spolufinancovania z rozpočtu Banskobystrického kraja a spolufinancovania mestom Detva.

Tvorivá dielňa Hlina v každodennom živote Podpoľania je zameraná na sochársku prácu s hlinou. Na začiatku si účastníci vyrobia hlinenú sochu, ktorá bude slúžiť na výrobu formy. Následne si sochu odlejú z betónu.

Tvorivé dielne trvajú 2 dni, nie je možné prihlásiť sa iba na jeden deň.

NA DIELNE SI TREBA PRINIESŤ:

chuť tvoriť

Počet účastníkov kurzu:

maximálne 6

Cena kurzu: 5€

Termín:

pondelok 27.12. od 16.00 hod.

utorok 28.12. od 16.00 hod.

Miesto konania:

Dom umenia Arteska

Partizánska 63 DetvaNázov prímateľa
Občianske združenie MUSA - Moderní Umeleckí Slovenskí Amatéri

Celkový rozpočet:
7 000,00 €

Výška podpory:
6 000,00 €