Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

WELCOME TO STUPIDITY – sad street show

Krátky opis
Malé hlúposti s veľkým dosahom! Autorská hudobno-pohybovú pouličná show s Pavlom Serišom a Tomislavom Koprivčevićom. Non-verbálny príbeh o (ne)pravých záchrancoch súčasného sveta.
Fotogaléria
Názov podujatia
WELCOME TO STUPIDITY – sad street show

Miesto konania / kraj
Banská Bystrica / Banská Bystrica

Termín konania
17.07.2021 - 18.07.2021

Popis projektu

Nonverbálna hudobno-pohybová pouličná show nenapraviteľného Záchrancu a obyčajného Smetiara, ktorí sa rozhodli zachrániť svet. Zábavné situácie plné situačných gagov vás prevedú dynamickým príbehom od bezhlavého ohúrenia novým vizionárom, cez nečakané ohrozenie, až po vytriezvenie zo stádovitosti vďaka použitiu rozumu. Pozor, výskyt (ne)obyčajnej ľudskej hlúposti a jej iracionálnych prejavov môže mať tragické dôsledky! Nájde sa niekto, kto nás zachráni pred záchrancom?

Libreto: Ján Fakla & Jana Mikitková

Hudba: Tomislav Koprivčević 

Pohybová spolupráca: Michaela Motlochová 

Scénografia, kostýmy a design promo: Dušan Krnáč 

Produkcia: Ján Fakla

Réžia: Jana Mikitková 

Účinkujú: Pavol Seriš (SK/CZ) & Tomislav Koprivčević (HR/SK)

Dĺžka: cca 30 – 40 min.

Predstavenie je určené pre všetky vekové kategórie, deti optimálne od 8 rokov.

Premiéry: 17. júla 17:00 v Bratislave (Komenského námestie) a 18. júla 2021 o 18:00 v Banskej Bystrici (CNK Záhrada)

Názov prímateľa
Ján Fakla

Celkový rozpočet:
0,00 €

Výška podpory:
3 000,00 €