Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Autorský večer s…

Krátky opis
Zámerom projektu je prezentácia tvorby slovenských a regionálnych autorov pre širokú verejnosť, budovanie záujmu o literatúru a motivácia čitateľov k čítaniu súčasnej slovenskej literatúry. Realizáciou podujatí chceme takisto motivovať návštevníkov podujatí k pravidelným návštevám knižnice. Knižnica si kladie za cieľ stať sa miestom živých stretnutí čitateľov s autormi, spájať čitateľov s podobnými záujmami a poskytnúť priestor na hlbšie vnímanie a pochopenie literárnej tvorby.
Fotogaléria
Názov podujatia
Autorský večer s Mariánom Milčákom

Miesto konania / kraj
Levoča / Levoča

Termín konania
13.12.2021

Popis projektu

V decembri sme pre vás pripravili online besedu so spisovateľom Mariánom Milčákom.
Predstaví nám svoju novú básnickú zbierku Provinčné básne, ktorá vyšla vo vydavateľstve Modrý Peter.

Online besedu môžete sledovať tu:

https://www.youtube.com/watch?v=xqjzP0-u5Oo&ab_channel=Kni%C5%BEnicaJ%C3%A1naHenkelavLevo%C4%8Di

class="_04xlpA direction-ltr align-center para-style-body" style="line-height: 1.4;">

Názov prímateľa
Knižnica Jána Henkela v Levoči

Celkový rozpočet:
2 300,00 €

Výška podpory:
2 000,00 €