Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Poklady na Hrone 2021

Krátky opis
Víkendová DivaDIELŇA webinár zameraný na dramaturgiu, tvorivé písanie, tvorbu autorských hier, dramatizáciu literárnych textov. Výsledkom webinára budú krátke dramatické útvary ako aj odborné konzultácie k už vytvoreným textom z hľadiska tvorivého písania aj dramaturgie.
Fotogaléria
Názov podujatia
Víkendová DIVADIELŇA

Miesto konania / kraj
Žiar nad Hronom / Žiar nad Hronom

Termín konania
04.12.2021 - 05.12.2021

Popis projektu

Webinár sa uskutoční 4. – 5. 12. 2021 cez aplikáciu ZOOM v sobotu v čase 10.00 – 12.00 (12.00 – 13.00 prestávka) a 13.00 -16.00 hod. a v nedeľu 10,00 – 13,00. Účastnícky poplatok za celý webinár je 6€. Prihlásiť sa je možné cez formulár https://forms.gle/M2y71o2XhVvmjvo66?fbclid=IwAR3bPj68PkyxN45JveheC-SpB6DuhoVnXlXWt7CcxJaCGMt2jhIAujx2iT4" rel="nofollow noopener" role="link" tabindex="0" target="_blank" style="color: var(--blue-link); cursor: pointer; text-decoration: none; outline: none; list-style: none; border-width: 0px; border-style: initial; border-color: initial; padding: 0px; margin: 0px; touch-action: manipulation; background-color: transparent; text-align: inherit; display: inline; -webkit-tap-highlight-color: transparent; box-sizing: border-box; font-family: inherit;">https://forms.gle/M2y71o2XhVvmjvo66?fbclid=IwAR3bPj68PkyxN45JveheC-SpB6DuhoVnXlXWt7CcxJaCGMt2jhIAujx2iT4" style="color: rgb(5, 5, 5); font-family: " segoe="" ui="" historic",="" "segoe="" ui",="" helvetica,="" arial,="" sans-serif;="" font-size:="" 15px;="" font-style:="" normal;="" font-variant-ligatures:="" font-variant-caps:="" font-weight:="" 400;="" letter-spacing:="" orphans:="" 2;="" text-align:="" start;="" text-indent:="" 0px;="" text-transform:="" none;="" white-space:="" widows:="" word-spacing:="" -webkit-text-stroke-width:="" background-color:="" rgb(255,="" 255,="" 255);="" text-decoration-thickness:="" initial;="" text-decoration-style:="" text-decoration-color:="" display:="" inline="" !important;="" float:="" none;"=""> alebo napísať na osveta@osvetaziar.sk
Webinár bude prebiehať pod vedením skúsenej lektorky Mgr.art. Kataríny Mišíkovej Hitzingerovej , ArtD., ktorá sa okrem pedagogickej činnosti venuje aj písaniu dramatických textov, dramaturgii, réžii na Slovensku a v zahraničí, publikovaní článkov v rôznych periodikách.

Názov prímateľa
Pohronské osvetové stredisko

Celkový rozpočet:
5 624,00 €

Výška podpory:
5 000,00 €