Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Časopis FRAKTÁL (2021)

Krátky opis
Práve vyšlo 4. číslo časopis FRAKTÁL!
Fotogaléria
Názov podujatia
FRAKTÁL 2021/4

Miesto konania / kraj
Závod / Malacky

Termín konania
01.10.2021 - 31.12.2021

Popis projektu

V 4. čísle časopisu FRAKTÁL sme sa mnohostranne zamerali najmä na literatúru pre deti a mládež, v menšom bloku sa však vraciame aj k návšteve pápeža Františka na Slovensku, venujeme sa tvorbe P. O. Hviezdoslava a predstavujeme filozoficky pohľad na písanie esejí či postavenie blázna/jokera/šaša.  Číslo ma 272 strán, obsahuje Bibliografiu celého 4. ročníka (2021) a v rámci nosnej témy prináša aj výtvarné práce detí zo ZŠ Závod. Prvýkrát (a veríme, že nie jediný) ho nájdete v plnej farbe!

Názov prímateľa
Fraktál, o.z.

Celkový rozpočet:
32 450,00 €

Výška podpory:
30 000,00 €