Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Všade dobre...

Krátky opis
Vystavujúce autorky/autori: Luka Brase, Ján Pečarka, Pavol Stručka, Paulína Rypáková, Dominika Sládková- Paštéková, Weronika Surma, Miroslav Žáčok
Fotogaléria
Názov podujatia
Všade dobre...

Miesto konania / kraj
Oščadnica / Čadca

Termín konania
01.03.2021 - 31.12.2021

Popis projektu
Názov prímateľa
Kysucká galéria v Oščadnici

Celkový rozpočet:
3 711,00 €

Výška podpory:
3 000,00 €