Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Diera do sveta 2021

Krátky opis
Program na november 2021. Veríme, že to všetko spolu zvládneme. Vstup k nám majú povolený len osoby kompletne zaočkované. Tentokrát bude všetko - prednášky, diskusie, premietania, dva koncerty, workshopy, vernisáž, divadlo pre decká, performance a iné experimenty.... Tešíme sa na vás aj keď sme čierny okres - eventy môžu byť!
Fotogaléria
Názov podujatia
November v KC Diera do sveta

Miesto konania / kraj
Liptovský Mikuláš / Liptovský Mikuláš

Termín konania
01.11.2021 - 30.11.2021

Popis projektu

NOVEMBER! ✨https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t75/2/16/2728.png"> style="caret-color: rgb(5, 5, 5); color: rgb(5, 5, 5); font-family: system-ui, -apple-system, BlinkMacSystemFont, " .sfnstext-regular",="" sans-serif;="" font-size:="" 14px;"=""> ZAS SME TO PREHNALI 

Názov prímateľa
Diera do sveta

Celkový rozpočet:
63 000,00 €

Výška podpory:
55 000,00 €