Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Včielka

Krátky opis
Bábkové predstavenie
Fotogaléria
Názov podujatia
Včielka Ejka

Miesto konania / kraj
Banská Bystrica / Banská Bystrica

Termín konania
20.11.2021

Popis projektu

Príbeh o malej včielke Ejke, ktorá zažije veľké dobrodružstvá a zistí, že svet ukrýva nielen nádheru a veľké tajomstvá, ale aj nie veľmi prívetivých obyvateľov. Vznik predlohy, scénických komponentov a uvedenie z Verejných zdrojov podporil Fond na podporu umenia.

Názov prímateľa
Ján Haruštiak

Celkový rozpočet:
0,00 €

Výška podpory:
3 000,00 €