Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

REW

Krátky opis
Produkcie Feynman o.z. doma a v zahraničí.
Fotogaléria
Názov podujatia
21&counting

Miesto konania / kraj
Bratislava / Bratislava I,Bratislava II,Bratislava III,Bratislava IV,Bratislava V

Termín konania
15.11.2021 - 30.06.2022

Popis projektu
Svieže a jemne ironické performance, vhľad do metamorfózy vnútorných impulzov stále sa spochybňujúcej ľudskej bytosti. Medziľudská interakcia a vnímanie reality z pohľadu tanečníka a jeho dvadsaťročého javiskového bytia. Téma politickej korektnosti, unikania od reality, absencia dôvery. Vhľad do impulzov, ktoré menia spomienky na tanec.
Choreografia, interpret: Tomáš Danielis
Hudba, zvuk: J. S. Bach, L. Panák
Produkcia: Radical Empathy/ Feynmen
Vstupné: 7,-eur celý / 5,- eur zľavnený (senior, študent, ZŤP)
Podujatie prebieha v režime OTP. Nákup zľavnených vstupeniek je možný len na mieste. Predstavenie prebieha v anglickom jazyku.
Z verejných zdrojov podporil Fond na podporu umenia.

Štúdio 12 dňa 15.11.2021 o 19:00 hod, viac info: www.studio12.sk
Názov prímateľa
FEYNMEN

Celkový rozpočet:
11 800,00 €

Výška podpory:
10 000,00 €