Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

NÁVRATY K TRADÍCIÁM A OSOBNOSTIAM

Krátky opis
24. novembra 2021 o 18.00 h sa v koncertnej sále ZUŠ K. Pádivého v Trenčíne predstavia cimbalisti ─ mladé cimbalové talenty v spojení s profesionálmi, ktorí reprezentujú výnimočnosť majstrovského nástroja. Súčasťou podujatia je odborný seminár pre účinkujúcich cimbalistov.
Fotogaléria
Názov podujatia
CIMBALOVÉ ZRKADLENIE

Miesto konania / kraj
Trenčín / Trenčín

Termín konania
24.11.2021

Popis projektu

24. novembra 2021 o 18.00 h sa v koncertnej sále ZUŠ K. Pádivého v Trenčíne predstavia cimbalisti ─ mladé cimbalové talenty v spojení s profesionálmi, ktorí reprezentujú výnimočnosť majstrovského nástroja.

Súčasťou podujatia je odborný seminár pre účinkujúcich cimbalistov.

Podujatie je zamerané na konfrontáciu, motiváciu a vzdelávanie mladých cimbalistov a súčasne podporu cimbalovej výučby v trenčianskom regióne, ako aj propagáciu koncertného nástroja prostredníctvom všetkých generácií a úrovní cimbalistov.

Hlavným partnerom projektu je Fond na podporu umenia. Z verejných zdrojov podporil Fond na podporu umenia.


Názov prímateľa
Trenčianske osvetové stredisko v Trenčíne

Celkový rozpočet:
9 480,00 €

Výška podpory:
9 000,00 €